1995 yılından bu yana çağdaş yönetim anlayışıyla daima kendini geliştiren ve sektörde marka halini alan işletmelerimiz, kız öğrencilere,bayan öğretmen ve memura yönelik konaklama hizmeti sunmaktadır.

Kandıra Özel Beşyıldız  Kız Pansiyonu; deneyim ve bilgi birikiminin getirdiği profesyonellikle, insalara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden işletmelerdir.

Başarının, çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Atatürk ilke ve inkılaplarından hiç bir zaman ödün vermeyen,konforlu, temiz, misafirperver ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Pansiyonumuza uygun bütçe ile çeşitli konaklama hizmetlerine ulaşabilir ve Kandıra içi ulaşım kolaylığı ile Kandıra’nin merkezinde olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.